Obsługa Klienta - rezerwacja, kasy 76 746 27 51
AquaBar, Kręgielnia, Bilard 76 746 27 33
Basen rekreacyjny

Zabawa przez cały dzień!

W naszym basenie rekreacyjnym udostępniamy Państwu kompleks 10 niecek wodnych, w których każdy znajdzie Basen rekreacyjnycoś dla siebie. Fontanny, wodotryski, masaże wodne
i gejzery gwarantują doskonałą zabawę dzieciom i dorosłym.

Milusińscy w Aquaparku znajdą mnóstwo ciekawych miejsc do zabawy w specjalnie dla nich przygotowanych brodzikach. Na dzieci czeka sympatyczny słoń, z którego trąby można zjechać prosto do wody oraz armatka. Rodzice po trudach dnia zrelaksują się hydromasażami w postaci dzikich źródeł, wodnych parasoli, biczy oraz leżąc na masujących leżankach. Po wodnych szaleństwach polecamy odpoczynek w solankowych jacuzzi, który wpłynie kojąco na cały organizm, przynosząc ulgę i odprężenie.

Dla amatorów mocnych wrażeń czeka dzika rzeka, będąca symulacją rwącego górskiego potoku. Prawdziwą sztukę jest pokonanie tej rzeki pod prąd.

Wszystkich, którzy szukają emocji i dobrej zabawy, zaskoczą nasze zjeżdżalnie. Gwarantowane doznanie emocji o pełnej skali zapewni zjazd na zjeżdżalni pontonowej. Osobom preferujących wolniejszą jazdę oraz dzieciom, proponujemy 45 m zjeżdżalnię wewnętrzną.

Istnieje możliwość zorganizowania kursów nurkowania PADI – Open Water Diver.

W chwili obecnej nie można korzystać z naszych zjeżdżalni zewnętrznych. W bliskiej perspektywie zostaną one zdemontowane. Na kolejnym etapie realizacji projektu modernizacji polkowickiego Aquaparku pojawią się nowe, nowoczesne zjeżdżalnie, które staną się niewątpliwie dodatkową atrakcją.

 

 

HALA BASENOWA CZYNNA:

poniedziałek – czwartek w godz. 6.30–21.45

piątek- sobota w godz. 6.30–21.45

niedziela w godz. 6.30–21.45.

 

Cennik wejść na basen rekreacyjny i do Strefy saun.

Regulamin Hali basenowej.

Dział Obsługi Klienta - Rezerwacja, Kasy
tel.: (76) 74-62-751
rezerwacja@aquapark.com.pl

Aqua Bar, Kręgielnia i Sala Bilardowa
tel.: (76) 74-62-733

Copyright Aquapark Polkowice - RCRR S.A. © 2012