Dbając o zdrowie

W ramach programu „Dbając o zdrowie” można skorzystać z różnych pakietów:

  • „Zdrowy kręgosłup” (rehabilitacyjna porada lekarska oraz 5 zabiegów terapii manualnej lub zabiegów metodą McKenziego), skierowany do osób, cierpiących na bóle kręgosłupa.
  • „Zdrowe mięśnie” (rehabilitacyjna porada lekarska, 5 zabiegów w formie ćwiczeń w urządzeniu pionizującym firmy Likorall, 5 masaży leczniczych miejscowych), skierowany do osób wymagających rehabilitacji centralnego i obwodowego układu nerwowego.
  • „Zdrowa mama” (rehabilitacyjna porada lekarska, 4 grupowe ćwiczenia relaksacyjno-oddechowe, 2 masaże lecznicze częściowe) skierowany do kobiet w ciąży i mam karmiących.
  • „Zdrowe ciało” (rehabilitacyjna porada lekarska, 10 zabiegów fizjoterapeutycznych o działaniu ogólnoustrojowym, 10 zabiegów fizjoterapeutycznym o działaniu miejscowym).
  • „Zdrowy relaks” (rehabilitacyjna porada lekarska, 5 zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej w kriokomorze, 5 zabiegów w formie ćwiczeń grupowych).
  • Pakiet „Jaskinia solna” (rehabilitacyjna porada lekarska, 5 inhalacji w Jaskini solnej, połączonych z muzyką relaksacyjną).

 Aby móc skorzystać z tych pożytecznych zajęć służących zdrowiu, pacjent musi być mieszkańcem Gminy Polkowice.

Do skorzystania z zabiegów w ramach programu nie jest wymagane skierowanie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej do poradni rehabilitacyjnej.

Program polityki zdrowotnej „Dbając o zdrowie” jest dofinansowany ze środków pochodzących z budżetu Gminy Polkowice.

Regulamin programu polityki zdrowotnej: 

regulamin dbając o zdrowie

dbajac-o-zdrowie-plakat

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z RejestracjąPrzychodni w Aquaparku (I piętro) lub telefonicznie pod numerem 76/74-62-711.

Dział Obsługi Klienta - Rezerwacja, Kasy
tel.: (76) 74-62-751
rezerwacja@aquapark.com.pl

Aqua Bar, Kręgielnia i Sala Bilardowa
tel.: (76) 74-62-733

Copyright Aquapark Polkowice - RCRR S.A. © 2012