Obsługa Klienta - rezerwacja, kasy 76 746 27 51
AquaBar, Kręgielnia, Bilard 76 746 27 33
Dla firm

Aquapark Polkowice – Regionalne Centrum Rekreacyjno – Rehabilitacyjne S.A. pragnie serdecznie zaprosić Firmy oraz Zakłady Pracy do stałej współpracy.

W trosce o zdrowie i wypoczynek pracowników Państwa Instytucji, Aquapark przygotował specjalną ofertę związaną z relaksem, rekreacją i odnową biologiczną na najwyższym poziomie. Obejmuje ona szeroki pakiet usług, dogodne formy realizacji, a przede wszystkim promocyjne ceny. Pobyt w Regionalnym Centrum z jego atrakcjami jak basen sportowy, basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią pontonową, fontannami, wodotryskami, masażami wodnymi, jacuzzi solankowym, saunami fińskimi i tureckimi, nowoczesne solaria, dzika rzeka, sala bowlingowa i bilardowa, bogata oferta zabiegów SPA i rehabilitacyjnych – to doskonała propozycja dla każdego na spędzenie wolnego czasu.

Istnieje możliwość zorganizowania na terenie Aquaparku kompleksowej imprezy integracyjnej (z cateringiem, oprawą muzyczną), bankietu, konferencji połączonej z grą w kręgle lub w bilard.

Proponujemy Państwu zakup:
– biletów, karnetów, kart VIP i kart abonamentowych na halę basenową,
– karnetów na zabiegi rehabilitacyjne i SPA
– karnetów na kręgielnię i bilard.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na wynajem miejsca reklamowego oraz dzierżawy powierzchni użytkowej na terenie Aquaparku.

Mamy nadzieję, iż nasz oferta spotka się z zainteresowaniem Państwa Firmy i Waszych Pracowników.

Wszelkich informacji udzieli Państwu
Dział Handlowy i Marketingu
pod numerem telefonu: 76 746 27 27 lub 76 746 27 57

Dział Obsługi Klienta - Rezerwacja, Kasy
tel.: (76) 74-62-751
rezerwacja@aquapark.com.pl

Aqua Bar, Kręgielnia i Sala Bilardowa
tel.: (76) 74-62-733

Copyright Aquapark Polkowice - RCRR S.A. © 2012