Obsługa Klienta - rezerwacja, kasy 76 746 27 51
AquaBar, Kręgielnia, Bilard 76 746 27 33
Fitness

Ćwiczymy dla zdrowia

Zajęcia fitness prowadzone są z myślą o kobietach, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, a także utrzymać smukłą sylwetkę. Ćwiczenia te wzmacniają i kształtują mięśnie brzucha, ramion, pośladków i ud. Jest to forma ruchu, która najlepiej wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej i uczy głębokiego i  zdrowego oddychania.  Usprawnia też  układ oddechowy i krwionośny.

SZKOŁA PLECÓW

Pozwoli uniknąć lub pozbyć się bólu kręgosłupa i mięśni, zapobiec osteoporozie, aFitness - szkoła pleców przy okazji również odrobinę schudnąć. Zajęcia gimnastyki ogólnousprawniającej, prowadzone są przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Ukoją bóle kręgosłupa, wysmuklą mięśnie i sylwetkę. W trakcie ćwiczeń można się nauczyć jak prawidłowo stać, siedzieć, schylać się, czy podnosić ciężkie przedmioty, aby nie przeciążać dodatkowo kręgosłupa.

 

 ZUMBA

To przede wszystkim świetna zabawa. Nie kojarzy się z monotonnymi ćwiczeniami, Fitness - zajęcia z zumbysprawia ogromną frajdę już od pierwszych zajęć. Zumba to ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format zajęć. Jest łatwa, dostępna dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych, nie wymaga specjalnych umiejętności, po prostu każdy może to robić i cieszyć się dobroczynnymi skutkami.

 

 

Cennik zajęć Fitness.

 

Dział Obsługi Klienta - Rezerwacja, Kasy
tel.: (76) 74-62-751
rezerwacja@aquapark.com.pl

Aqua Bar, Kręgielnia i Sala Bilardowa
tel.: (76) 74-62-733

Copyright Aquapark Polkowice - RCRR S.A. © 2012