Obsługa Klienta - rezerwacja, kasy 76 746 27 51
AquaBar, Kręgielnia, Bilard 76 746 27 33
Jaskinia solna

W solnej grocie

Jaskinia solna jest najnowszą, oryginalną metodą zastosowania soli w celach Jaskinia solna w Aquapark Polkowiceprofilaktycznych, leczniczych
i rekreacyjnych. W jaskini panuje unikatowy mikroklimat, nacechowany wyjątkową czystością bakteriologiczną, odpowiednią wilgotnością i temperaturą, który korzystnie wpływa na samopoczucie i ochronę zdrowia zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wewnątrz jaskini utrzymuje się stała, optymalna temperatura na poziomie 22–23°C, wilgotność nigdy nie przekracza 40%, a jonizacja jest zawsze ujemna.

Jak działa?

Pobyt w jaskini solnej działa wspomagająco w leczeniu wielu schorzeń, między innymi: dróg oddechowych (przewlekłe nieżyty nosa, gardła, krtani, astma oskrzelowa, przewlekłe zapalenia oskrzeli i płuc, pylica płuc), niedoczynności tarczycy, zaburzeń metabolicznych, schorzeń sercowo-naczyniowych (niewydolność krążenia, stany przedzawałowe, nadciśnienie), schorzeń dermatologicznych (łuszczyca, zapalenia skóry, alergie), dysfunkcji wegetatywnego układu nerwowego (nerwice, stany przemęczenia, spadek odporności na stres), choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, nieżytu żołądka, zapalenia jelita grubego i inne. Przeciwwskazaniem do korzystania z jaskini jest nadczynność tarczycy, choroby nerek, gruźlica, klaustrofobia.

Każdy oddech takim powietrzem to niezastąpione, naturalne lekarstwo na dolegliwości dorosłych i dzieci zamieszkujących obszar silnie zanieczyszczony. Warto wiedzieć, że dziesięć seansów przynosi efekt porównywalny z tygodniowym pobytem nad morzem.

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek–piątek — 10.00 do 18.00 (17.00 ostatni seans)

sobota, niedziela — 14:00 do 19:00 (18:00 ostatni seans)

Regulamin Jaskini solnej.

Cennik Jaskini solnej.

 

Dział Obsługi Klienta - Rezerwacja, Kasy
tel.: (76) 74-62-751
rezerwacja@aquapark.com.pl

Aqua Bar, Kręgielnia i Sala Bilardowa
tel.: (76) 74-62-733

Copyright Aquapark Polkowice - RCRR S.A. © 2012