Obsługa Klienta - rezerwacja, kasy 76 746 27 51
AquaBar, Kręgielnia, Bilard 76 746 27 33
Konsultacji ciąg dalszy

Czy jacuzzi będzie zlikwidowane? Czy sala fitness będzie po remoncie salą do ćwiczeń? A czy można ją wyciszyć? Dziś – w ramach konsultacji pn. „Zaprojektuj wspólnie z nami miejsce zdrowego wypoczynku dla Siebie i Twojej Rodziny w polkowickim Aquaparku” – gościliśmy rodziny i seniorów.

Prezes Beata Betka wraz z dyrektor Beata Kulikowską zachęcały do dyskusji na temat przyszłości naszego obiektu oraz tego, jakie zmiany ze swojego punktu widzenia widzieliby w nim uczestnicy spotkania. Goście mieli przy tym okazję obejrzeć wizualizacje, przygotowane przez architektów, uwzględniające tematykę kosmosu w odnowionym obiekcie.

Konkretne propozycje seniorów dotyczyły kręgielni – by sznury przy kręglach zamienić na magnesy oraz sali fitness – by ją wyciszyć i odizolować od dźwięków sąsiadującej kręgielni.

Więcej propozycji i uwag mieli seniorzy do samego funkcjonowania obiektu. Pytano, czy możliwe jest wprowadzenie dla dorosłych seansów w saunach, czy po modernizacji jacuzzi będzie zlikwidowane i czy w trakcie przebudowy cały obiekt będzie wyłączony  zużytkowania.

– Założyliśmy, że w trakcie modernizacji i rozbudowy Aquaparku kręgielnia, bilard, siłownia i przychodnia będą czynne –  poinformowała prezes Beata Betka.

Powiedziała również, że jednym z rozwiązań – z myślą o małych dzieciach – jest „małpi gaj”, czyli specjalne miejsce do zabaw dla maluchów. Propozycja spodobała się, przy czym seniorzy dopytywali, czy projekt przewiduje również miejsce specjalnie dla seniorów.

– Możemy dedykować niektóre pomieszczenia konkretnej grupie naszych klientów, ale nie możemy ograniczać dostępu do nich – wyjaśniła prezes. – Jeżeli powstanie sala multimedialna, to nikt nie zabroni korzystać z niej zarówno młodzieży jak i dorosłym osobom.

Część dyskusji poświęcono Strefie saun.

– Czy zostanie zmieniona? – pytali goście.

– Sauny po modernizacji będą w tym samym miejscu, ale myślimy o tym, żeby naszą ofertę rozszerzyć o nowość: saunę kamienną – odparła prezes. Kilka słów poświęciła również kulturze zachowania użytkowników tej (i nie tylko tej) strefy. Kulturze, dodajmy, czasem pozostawiającej wiele do życzenia.

Spotkanie z seniorami i rodzinami nie było ostatnim, jakie zaplanowali gospodarze Aquaparku. W najbliższych dniach o modernizacji obiektu władze spółki będą rozmawiać także z uczniami polkowickich szkół i ze środowiskiem osób niepełnosprawnych. O szczegółach poinformujemy.

Dział Obsługi Klienta - Rezerwacja, Kasy
tel.: (76) 74-62-751
rezerwacja@aquapark.com.pl

Aqua Bar, Kręgielnia i Sala Bilardowa
tel.: (76) 74-62-733

Copyright Aquapark Polkowice - RCRR S.A. © 2012