Obsługa Klienta - rezerwacja, kasy 76 746 27 51
AquaBar, Kręgielnia, Bilard 76 746 27 33
Dla klientów indywidualnych

Słońce przez cały rok

Zapraszamy do naszego wodnego parku! Fontanny, wodotryski, masaże wodne i gejzery gwarantują doskonałą zabawę dzieciom i dorosłym.

Najmłodsi mogą popluskać się w specjalnie dla nich przygotowanych brodzikach, stanąć przy armatce albo zjechać prosto do wody z trąby słonia. Rodzice po trudach dnia zrelaksują się hydromasażami w postaci dzikich źródeł, wodnych parasoli, biczy lub leżąc na masujących leżankach. Po wodnych szaleństwach polecamy odpoczynek w solankowych jacuzzi, który wpłynie kojąco na cały organizm, przynosząc ulgę i odprężenie.

Dla amatorów mocnych wrażeń czeka dzika rzeka, będąca symulacją rwącego górskiego potoku. Prawdziwą sztuką jest pokonanie tej rzeki pod prąd. To wszystko w hali basenu rekreacyjnego.

Centrum relaksu naszego parku tworzą: Strefa saun z Grotą lodową oraz Jaskinia solna.

Tym, którzy chcą doskonalić umiejętności pływackie polecamy sześciotorowy basen sportowy. Utrzymanie kondycji zapewnią Państwu także zajęcia fitness, ćwiczenia na siłowni, gra w kręgle lub bilard, a poprawę zdrowia – zabiegi odnowy biologicznej.

Po pływaniu, ćwiczeniach i zabiegach zapraszamy do naszego Aqua Baru, w którym można uzupełnić spalone kalorie i nabrać sił przed kolejnym wysiłkiem.

Cennik_Hala basenowa i sauny
Cennik_Jaskinia solna
Cennik_Kręgielnia
Cennik_Bilard
Cennik_Siłownia
Cennik_Odnowa biologiczna
Cennik_Fitness

Dział Obsługi Klienta - Rezerwacja, Kasy
tel.: (76) 74-62-751
rezerwacja@aquapark.com.pl

Aqua Bar, Kręgielnia i Sala Bilardowa
tel.: (76) 74-62-733

Copyright Aquapark Polkowice - RCRR S.A. © 2012