Obsługa Klienta - rezerwacja, kasy 76 746 27 51
AquaBar, Kręgielnia, Bilard 76 746 27 33
Dbając o zdrowie

W ramach programu „Dbając o zdrowie” proponujemy następujące pakiety usług:

  • „Zdrowy kręgosłup” — rehabilitacyjna porada lekarska oraz 5 zabiegów terapii manualnej lub zabiegów metodą McKenziego lub 5 zabiegów PNF — skierowany do osób, cierpiących na bóle kręgosłupa.
  • „Zdrowe mięśnie” — rehabilitacyjna porada lekarska, 5 zabiegów w formie ćwiczeń w urządzeniu pionizującym firmy Likorall, 5 masaży leczniczych miejscowych — skierowany do osób wymagających rehabilitacji centralnego i obwodowego układu nerwowego.
  • „Zdrowa mama” — rehabilitacyjna porada lekarska, 4 grupowe ćwiczenia relaksacyjno–oddechowe, 2 masaże lecznicze częściowe — skierowany do kobiet w ciąży i mam karmiących.
  • „Zdrowe ciało” — rehabilitacyjna porada lekarska, 10 zabiegów fizjoterapeutycznych o działaniu ogólnoustrojowym, 10 zabiegów fizjoterapeutycznym o działaniu miejscowym.
  • „Zdrowy relaks” — rehabilitacyjna porada lekarska, 5 zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej w kriokomorze, 5 zabiegów w formie ćwiczeń grupowych.
  • Pakiet „Jaskinia solna” — rehabilitacyjna porada lekarska, 5 inhalacji w Jaskini solnej, połączonych z muzyką relaksacyjną.

Aby móc skorzystać z tych pożytecznych zajęć służących zdrowiu, pacjent musi być mieszkańcem Gminy Polkowice.

Zainteresowani proszeni są o kontakt z rejestracją Przychodni w Aquaparku (I piętro) lub telefonicznie pod numerem 76 746 27 11.

Do skorzystania z zabiegów w ramach programu nie jest wymagane skierowanie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej do poradni rehabilitacyjnej.

Program polityki zdrowotnej „Dbając o zdrowie” jest dofinansowany ze środków pochodzących z budżetu Gminy Polkowice.

Regulamin Dbając o zdrowie 2019

Dział Obsługi Klienta - Rezerwacja, Kasy
tel.: (76) 74-62-751
rezerwacja@aquapark.com.pl

Aqua Bar, Kręgielnia i Sala Bilardowa
tel.: (76) 74-62-733

Copyright Aquapark Polkowice - RCRR S.A. © 2012