Obsługa Klienta - rezerwacja, kasy 76 746 27 51
AquaBar, Kręgielnia, Bilard 76 746 27 33
PRZYCHODNIA

W trosce o Państwa zdrowie otworzyliśmy w Aquaparku Przychodnię, prowadzoną przez zespół rehabilitacyjny oraz lekarzy specjalistów.

W Przychodni znajdą pomoc osoby, które utraciły sprawność wskutek choroby albo urazu. Tu mają szansę powrócić do samodzielnego życia, pracy zawodowej oraz społecznej i twórczej aktywności. Pomogą w tym wskazówki specjalistów i zabiegi rehabilitacyjne. Osoby niepełnosprawne wspieramy w odzyskaniu całkowitej lub częściowej sprawności fizycznej. Zajęcia rehabilitacyjne mogą odbywać się w Aquaparku lub w domu, pod ścisłą kontrolą rehabilitanta.

Usługi rehabilitacyjne świadczymy dla:

  • pacjentów ze skierowaniem od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i specjalisty w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia,
  • pacjentów – mieszkańców Gminy Polkowice, w ramach uczestnictwa w programach zdrowotnych, finansowanych częściowo lub całkowicie z budżetu gminy,
  • klientów komercyjnych.

Podczas pierwszej wizyty w Przychodni pacjenci kierowani są do Poradni rehabilitacyjnej na konsultację z lekarzem specjalistą. Zajęcia rehabilitacyjne mogą odbywać się w Aquaparku lub w domu, pod ścisłą kontrolą rehabilitanta.

Zainteresowani proszeni są o kontakt z rejestracją Przychodni, mieszczącą się na I piętrze, lub o kontakt telefoniczny pod numerem 76 746 27 11.

GODZINY PRACY PRZYCHODNI:

poniedziałek–piątek — 7.00–21.00
sobota-niedziela — nieczynne

GODZINY PRACY REJESTRACJI:

poniedziałek–piątek — 10.00–18.00
sobota – niedziela — nieczynne

 

W ramach usług rehabilitacyjnych proponujemy zabiegi:

oraz

 

Pełny Cennik usług rehabilitacyjnych znajduje się tutaj.

 

 

 

Dział Obsługi Klienta - Rezerwacja, Kasy
tel.: (76) 74-62-751
rezerwacja@aquapark.com.pl

Aqua Bar, Kręgielnia i Sala Bilardowa
tel.: (76) 74-62-733

Copyright Aquapark Polkowice - RCRR S.A. © 2012