Obsługa Klienta - rezerwacja, kasy 76 746 27 51
AquaBar, Kręgielnia, Bilard 76 746 27 33
O nas – Historia

Gdy 18 maja 1998 roku, otwieraliśmy swoje podwoje, polkowicki Aquapark był największym tego typu kompleksem rekreacyjnym w Polsce. Dziś, po 20 latach funkcjonowania, pod wieloma względami nadal sytuujemy się w  krajowej czołówce. Jesteśmy przede wszystkim znani z wysokiej jakości usług i przyjaznej atmosfery. Mamy bardzo wielu Przyjaciół, stałych Klientów. Oczywiście wciąż trafiają do nas nowi Goście. Każdego witamy z radością.

Charakterystyczny, futurystyczny kształt naszego obiektu widoczny z fragmentu drogi krajowej nr 3, prowadzącej od Szczecina do Pragi, jest dobrze znany wszystkim, którzy zatrzymali się w Polkowicach na relaks i odpoczynek. Zdarzają się dni, gdy w godzinach otwarcia gościmy łącznie nawet 2 tysiące osób.

W 2008 roku połączyliśmy się z działającym tu Zakładem Rehabilitacji i przeobraziliśmy się w Regionalne Centrum Rekreacyjno – Rehabilitacyjne. Było to kolejne potwierdzenie naszego profesjonalizmu oraz rozmachu w działaniu. Nasi Klienci mogą korzystać z całego kompleksu usług bez konieczności opuszczania budynku. W polkowickim Aquaparku osoby w każdym wieku mogą spędzić nawet cały dzień – z pożytkiem dla samopoczucia i zdrowia. Do ich dyspozycji są: wodne niecki i sauny, basen sportowy i kręgielnia, siłownia, jaskinia solna, kriokomora, sala bilardowa i sala fitness. W Przychodni, wyposażonej w nowoczesny sprzęt, pracują wysokiej klasy lekarze specjaliści oraz wykwalifikowani fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem.

Propagujemy zdrowy styl życia z myślą o całych rodzinach.

Mówimy, że w Aquapark Polkowice – Regionalnym Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym S.A. słońce świeci przez cały rok  i nie odczuwa się upływającego czasu. Warto się o tym przekonać osobiście.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dział Obsługi Klienta - Rezerwacja, Kasy
tel.: (76) 74-62-751
rezerwacja@aquapark.com.pl

Aqua Bar, Kręgielnia i Sala Bilardowa
tel.: (76) 74-62-733

Copyright Aquapark Polkowice - RCRR S.A. © 2012