HALA BASENOWA

W naszym basenie rekreacyjnym udostępniamy Państwu kompleks 10 niecek wodnych, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

hala basenowa

Fontanny, wodotryski, masaże wodne i gejzery gwarantują doskonałą zabawę dzieciom i dorosłym. Milusińscy w Aquaparku znajdą mnóstwo ciekawych miejsc do zabawy w specjalnie dla nich przygotowanych brodzikach. Na dzieci czeka sympatyczny słoń, z którego trąby można zjechać prosto do wody oraz armatka. Rodzice po trudach dnia zrelaksują się hydromasażami w postaci dzikich źródeł, wodnych parasoli, biczy oraz leżąc na masujących leżankach. Polecamy odpoczynek w solankowych jacuzzi, który wpłynie kojąco na cały organizm, przynosząc ulgę i odprężenie.

Wszystkich, którzy szukają emocji i dobrej zabawy, zaskoczą nasze zjeżdżalnie. Gwarantowane doznanie emocji o pełnej skali zapewni zjazd na zjeżdżalni pontonowej. Osobom preferujących wolniejszą jazdę oraz dzieciom, proponujemy 45 m zjeżdżalnię wewnętrzną.

Przebywając w Hali Basenowej mają Państwo bezpośredni dostęp do basenu sportowego, strefy saun a także strefy gastronomicznej poprzez wejście na taras Surf Bistro.

W chwili obecnej nie można korzystać z naszych zjeżdżalni zewnętrznych. W bliskiej perspektywie zostaną one zdemontowane. Na kolejnym etapie realizacji projektu modernizacji polkowickiego Aquaparku pojawią się nowe, nowoczesne zjeżdżalnie, które staną się niewątpliwie dodatkową atrakcją.